iPhone5 Sahneye Çıkıyor, iPad3 Beklemede
Yazan: admin, 20 September 2011

Yazılarımızda iphone5′in Ekim ayının ortalarına doğru raflardaki yerini alacağını belirtmiştik. Apple severler bunun için gün saymaya devam ediyor.

Çeşitli bloglarda iphone5 ile ilgili pek çok şey yazıldı. Bazı yazılarda olması muhtemel tasarımına değinirken, bazı bloglarda ise farklı iki iphone5′in piyasaya çıkacağı söylendi.Cihazların bir kısmı iphone4′ün biraz daha donanımlısı olurken, diğer bir kısmı ise çok iyi donanımlı, iphone4′ün performans olarak çok üstünde bir cihaz olacak söylentileri teknoloji severler arasında dolaşıyor.

Merakla beklenen bir diğer cihaz ise iPad3. Bilindiği üzere şu an piyasada hala satışı hızlı bir şekilde devam eden iPad2 geçtiğimiz mart ayında piyasaya sürülmüştü. Henüz 5 aydır raflarda. iPad2 ilk tabletten 15 ay sonra piyasaya çıkmıştı. Yani henüz iPad3 için erken. iPad2′yi büyük beklentilerle kullanıcıları ile buluşturan marka henüz tatmin noktasına ulaşmış değil. Bu yüzden iPad3 için 2012 yılının sonuna kadar beklemek durumunda kalabiliriz.iPhone5 ile ilgili söylentilere benzer bir söylenti iPad3 içinde geçerli aslında. Yıl sonuna doğru ipad2′den biraz daha donanımlı bir ürün piyasaya sürülebilir.

Apple bu ara ürünlerle piyasayı canlı tutmayı mı planlıyor şu an için bilemiyoruz hep beraber bekleyip göreceğiz.