Efbes.com Hakkında

Değişim Grup A.Ş. bünyesinde kurulan Efbes.com, kısaca bir dijital pazarlama bloğudur.

Dijital pazarlama her geçen gün hızla gelişiyor ve değişiyor. Bu baş döndürücü hızı takip edebilmeniz için size dünyadan ve Türkiye’den konusunda uzman profesyonellerin yazılarını sizlerle buluşturacağız. Yazılarımız salt çevirilerden ziyade, uzman yorumlarının da olduğu doyurucu yazılar olacak.

Efbes.com’u takip edin ve zihninizi dijitalle yenileyin.

Efbes.com tanıtım dökümanını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Amacımız

Amacımız dijital pazarlamanın ülkemizde gelişimini sağlamak, daha geniş kitlelere yaygınlaştırmak ve takipçilerimizin bilgi dağarcığını genişletmektir. Yine Efbes.com’un sektörel birliktelikler ve ortak akıl için katkıda bulunacağını umuyoruz.

Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve sponsorluk tekliflerinizi lütfen e-posta adresimize (info(at)efbes.com) iletiniz.

Basın Bültenleri

Dijital pazarlamayı ilgilendiren tüm bültenlerle ilgileniyoruz. Bültenlerinizi lütfen e-posta adresimize (bulten(at)efbes.com) iletiniz.

Katkıda Bulunma

Efbes.com, açık bir platformdur. Dijital pazarlama kapsamı içerisinde yer alan tüm yazı, başarı hikayesi, yorum ve haberlere yer verebiliriz. Bunun için bizimle irtibat kurmanız ([email protected]) yeterlidir.

Bize şu konularda katkıda bulunabilirsiniz :

  1. Sürekli veya Konuk yazar olarak yazılarınızla,
  2. Yayınlanan yazılara yapmış olduğunuz yorumlarla,
  3. Ajanslar olarak müşterilerinize yapmış olduğunuz başarı hikayeleri ile.

Yayın Politikası

  1. Efbes.com, açık bir platformdur. Sektörün ortak dili olmayı hedeflemiştir. Bu kapsamda tarafsız bir duruşu benimser.
  2. Sitede yayınlanan yazıların kaynağı / kaynakları belirtilerek yayınlanır.. Efbes.com da yayınlanan yazılarında bir başka mecrada yayınlanırken mutlaka kaynağı belirtilmelidir.
  3. Her bir yazarın ve röpörtaj sahibinin yorumları kendi sorumluluğundadır. Efbes.com olarak bu yorumlara yayın politikamıza aykırı olmadığı sürece müdahale etmeyiz.
  4. Efbes.com’da kişilerin ya da kurumlar hakkında eleştiri sınırlarını aşmış, saldırı niteliği taşıyan yorumlara izin verilmez. Yine küfür/hakaret içeren, temel insan haklarına aykırı, ırkçı ve politik söylemlere izin verilmez.