Google Reklamları Yenilendi
Yazan: admin, 04 January 2012

Internet reklamcılığı denince akla ilk Google reklamları geliyor. Google’ın hız kesmeden güncellediği ve geliştirdiği reklam sistemi, gerek büyük markalar gerek ise kobiler tarafından yoğun talep görüyor. Google reklamlarında, firmaların harcamak istedikleri bütçeleri kendilerinin belirliyor olması ve reklamların performans odaklı olup aynı zamanda raporlanabilir olma özelliği en çok tercih ettiren özellikleri arasında yer alıyor.

Google ekibi yukarda da belirttiğimiz gibi büyük bir özveri ile hem müşterilerine daha fazla kazanç sağlayabilmek amacı ile hem de kazanç sağlayan müşterilerinden daha fazla kar etmek adına ilginç özellikler ekliyor.

Son güncelleme Adwords reklamlarının içerisinde “e-mail” bölümünün gelmesi. Artık reklamlarınız gösterilirken potansiyel müşterileriniz ya da markanızın takipçileri sitenize girmeye gerek duymadan mail adreslerini size bırakabilecekler. Google üyesi olan kullanıcılarda ise kutunun içi otomatik olarak kullanıcının mail adresiyle doluyor ve kullanıcı sadece abone ol sekmesine tıklayıp işlemi sonlandırabiliyor. Bu özellik sayesinde firmaların üye kazanmaları çok daha kolay oluyor. Yeni özelliğin adı Google Email Subscription Ad.

Google eminiz bu yeniliği sayesinde yine müşterilerinin sempatisini kazanacak.