Dijital Pazarlama Sistemi
Yazan: admin, 07 January 2012

Yeni düzende artık ürününüzü, markanızı tanıtmak  ve pazarlama faaliyetlerinde başarılı olabilmek için birkaç yolu birlikte kullanmak gerekiyor. Dijital dünya dediğimiz çağ öyle enteresan bir pazar yarattı ki artık rekabet de çok güçlü iletişim de. Bu bahsettiğimiz yeni düzen aslında marka ve kullanıcıyı kolayca buluşturduğu için firmalar tarafınfan bir avantaj gibi gözükse de eğer yanlış strateji kurgulanır, yanlış partnerler ile iş birliği yapılırsa, ürün ya da hizmet ne kadar kaliteli olur ise olsun sonuç kaybetmeye mahkum. Çünkü artık marka değil tüketici içerik üretiyor.

Sosyal medya, medya satın alma, arama motoru optimizasyonu ve internet reklamcılığı bir uyum içerisinde davranmalı ki hedeflenen amaca hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşılsın.

Aşağıda Volinsky Consulting tarafından hazırlanan infografik, içerik, sosyal medya, arama motorları optimizasyonu ve dijital marketing araçlarının hep birlikte markanızı güçlendirmek için “bir ekosistem olarak” nasıl bir arada kullanabileceğinizi göstermeyi amaçlamaktadır.