Web Tabanlı Not Defteri ‘Notes.io’
Yazan: admin, 04 January 2012

notes-io

Her şeyin dijitalleştiği şu çağda ‘Notes.io’ servisi insanları hem kağıtlara not kağıtları arasında kaybolmaktan kurtarıyor hem de notlarınızı hızlı ve kolayca paylaşmanızı sağlıyor.

Notlarınızı kaydedebileceğiniz ve online olarak anında paylaşabileceğiniz servislere bir katkı da Türkiye’den geldi. Entegre iletişim ve etkinlik hizmetleri sunmak amacıyla Ağustos 2006’da kurulan MetroMedya tarafından geliştirilen ve bir süredir ücretsiz kullanıma açık olan Notes.io, notlarınızı oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak sağlıyor. Kaydettiğiniz not için kısaltılmış bir link oluşturuluyor. Böylece notunuzu istediğiniz kişilere gönderebiliyor veya sosyal ağlarda direkt olarak paylaşabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak insanların kullanımına sunulmuş bu serviste şimdilik sadece link oluşturma ve sosyal medyada paylaşma özellikleri aktif. Ama kısa bir süre sonra dosya ekleme, yazdırma, e-posta ile gönderme ve hesap oluşturma özellikleri de aktif olacak ve kullanımı zaten kolay olan uygulama daha fonksiyonel olacak. Hala denememiş olanlar servise BURADAN ulaşabilirler.